Passion for Pottery

Stylové a dostupné květináče od holandské rodinné firmy

Passion For Pottery

Svět keramiky
Společnost NDT International B.V. (pod kterou Passion for Pottery spadá) již léta dodává keramiku po celém světě. S důrazem na kvalitu a řemeslné zpracování vytváří NDT výjimečné kolekce. Téměř každý výrobek v NDT je unikátní, díky tradičnímu způsobu výroby.

To, co začalo jako malá firma prodávající pouze květinovou zeminu, se po více než 50 letech zkušeností hodně změnilo. Mezitím se květináče NDT prodávají už ve 48 zemích po celém světě.

Geert Jansen spolu s manželkou Bep Jansenovou začali v roce 1968 prodávat květinovou zeminu pod názvem NDT Nederland B.V. (Nizozemsko-německé rašelinové produkty). Geert však brzy viděl příležitost na trhu: květináče.

Když vozil květinovou zeminu do jižní Itálie na přepravu do Saúdské Arábie, bral zpět další náklad květináčů.
Později NDT začalo obchodovat s továrnami v Evropě a Asii a rychle prodávalo své produkty v Nizozemsku a západní Evropě. Brzy se do firmy zapojili děti Bep a Geerta, Charlotte, Bart a Jasper Jansenovi. To, co začalo jako sobotní brigáda ve skladu, se nakonec stalo vážnou rolí pro každého z nich ve firmě.

V roce 2005 byla keramika NDT převzata Charlotte, Bartem a Jasperem. Poté prodej brzy nabyl globálního rozsahu. NDT International se stalo domácím názvem! Dnes jsou stále u kormidla Bart a Jasper.
Opravdová rodinná firma, kde nyní pracuje již třetí generace.

Všechny květináče

Online katalog

Indoor 2024

Online katalog

Outdoor 2024

Co hledáte?

Košík