Bergs Potter

Jedinečné ručně vyráběné květináče od roku 1942

BERGS POTTER

Společnost Bergs Potter vyrábí vysoce kvalitní terakotové květináče, které rostliny milují. Díky kvalitním materiálům a řemeslnému zpracování budou květináče žít z generace na generaci.


Ručně vyrobeno s láskou

Květináče a květníky jsou navrženy v Dánsku a ručně vyráběny z prvotřídní hlíny v malých rodinných dílnách v severní Itálii a Portugalsku. Výrobce se vždy snaží dosáhnout té nejlepší kvality výrobků.

Hlína se vypaluje při extrémně vysokých teplotách a používá se pomalý výpal, což květináčům dodává jedinečnou a přirozenou trvanlivost. Kromě kolekce květináčů ze surové surové terakoty nabízí také květináče a vázy z provtřídní glazované keramiky.


Květináče, které vaše rostliny milují

Květináče a rostliny představují snadný a stylový způsob, jak změnit vzhled a atmosféru vašeho domova, ale aby se rostlinám dařilo, musí se dařit i jim. Od roku 1942 vytváří společnost Bergs Potter květináče, které si vaše rostliny zamilují. Správná drenáž dává jejich kořenům prostor k dýchání a vynikající hlína udržuje vlhkost, kterou potřebují. Pokud se o ně budete dobře starat, mohou se dědit z generace na generaci.

Všechny květináče

Online katalog

Co hledáte?

Košík